Nasza kadra

Kierownik
Agnieszka Dmoch
Psycholog
Teresa Głogowska
Pracownia plastyczna
Agnieszka Skomiał

Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej na kierunku „Asystent Osoby Niepełnosprawnej”. Wykształcenie wyższe – absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M.Grzegorzewskiej na kierunku oligofrenopedagogika oraz terapia pedagogiczna. Od 2008 roku pracuję jako instruktor terapii prowadząc pracownię plastyczną. Prowadzę również zajęcia rewalidacyjne w naszej placówce. Moje zainteresowania to dobra książka, kulinaria i ogrodnictwo.

Pracownia botaniczno – bukieciarska
Izabella Haczykowska

Ukończyłam Medyczną Szkołę Policealną na kierunku Asystent Osoby Niepełnosprawnej. Z osobami niepełnosprawnymi pracuję od 1996r., a w WTZ od 2006 roku. Obecnie prowadzę pracownię botaniczno – bukieciarską. W pracy staram się być cierpliwa i wyrozumiała dla moich podopiecznych. Moje zainteresowania to kwiaty – głównie róże. Lubię zwierzęta – posiadam psa i papugę.

Pracownia muzyczno – komputerowa
Magdalena Paczkowska

Absolwentka Wydziału Psychologii w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie oraz Medycznej Szkoły Policealnej na kierunku Terapia Zajęciowa. Od 2008 roku pracuję w WTZ Czubin w pracowni gospodarstwa – domowego a od 2015 roku w pracowni kulinarnej. Zainteresowania to muzyka i śpiew. W WTZ zajmuje się przygotowywaniem występów scenicznych oraz nauką śpiewu.

Pracownia rękodzieła
Karolina Szymańska

Absolwetka Studium Medycznego na kierunku Terapeuta Zajęciowy, ukończyła również Kolegium Nauczycielskie na kierunku pedagogoka terapeutyczna i integracyjna. Stale podnosi swoje kwalifikacjie biorąc udział w kursach oraz warsztatach. Od 2016 roku pracuje jako terapeuta zajęciowy w pracowni rękodzieła. Prowadzone przez nią zajęcia terapeutyczne oprócz wykonywania prac rękodzielniczych maja na celu rozwijanie zaradności osobistej, przygotowanie do życie w środowisku społecznym, rowijanie umiejętności komunikowania się, poprawę kondycji fizycznej i psychicznej oraz nabywanie podstawowych i specjalistycznych umiejętności zawodowych.

Pracownia umiejętności społecznych i edukacji
Kierowca Jan Jaworski