Galeria

Muzeum Wojska Polskiego

Liczną grupą odwiedziliśmy Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie. Zwiedzaliśmy rozległe wystawy stałe Muzeum. Oglądaliśmy umundurowanie i uzbrojenie żołnierzy z poprzednich epok, broń i militaria z dawnych lat.

II Piknik Organizacji Pozarządowych połączony z obchodami Dnia Dziecka

Piknik w Pruszkowie. Nasza Placówka prezentowała prace Uczestników oraz przygotowała warsztaty i poczęstunek dla Rodziców i Dzieci.

Wycieczka do Błonia

Odbyła się wycieczka do Kina Bajka na film ,, Jutro będziemy szczęśliwi” oraz na pizzę do Sun Cafe. Zwiedziliśmy również Parki w Błoniu. Wycieczka Nam się bardzo podobała.

Miodobranie 2017

Piknik Integracyjny ,, Miodobranie” na terenie rekreacyjnym Domu Pomocy Społecznej w Czubinie. Gościło u Nas wiele placówek. Było wiele atrakcji: Mieszkańcy DPS przygotowali przedstawienie pt,, Janosik”, odbyły się zawody sportowe : były wręczane puchary za osiągnięcia , Warsztaty Terapii Zajęciowej oraz Środowiskowy Dom Samopomocy z Czubina przygotowali stoiska z Warsztatami Terapii Zajęciowej. Atrakcją była również jazda konno oraz możliwość przebrania się w strój wojskowy lub strażaka. Zostaliśmy poczęstowani pysznym posiłkiem wojskowym . Na koniec była Impreza taneczna dla wszystkich. Wszyscy się bardzo dobrze bawili.

Wielkanoc 2017

13.04.2017 , odbyła się w naszej placówce Uroczystość Wielkanocna. Była przyjemna , rodzinna atmosfera.

Wycieczka do Kina Bajka i na Pizzę

W Środę 08.03.2017r. Świętowaliśmy Dzień Kobiet, a zarazem Dzień Mężczyzn który wypada ( 10 marca). Obejrzeliśmy film w Kinie Bajka ,, Po prostu Przyjażń”,a następnie poszliśmy na pyszną pizzę. Wszyscy byli zadowoleni z wycieczk

Ostatki 28.02.2017r.

We wtorek 28.02.2017r, odbyła się impreza w naszej placówce dla Uczestników ŚDS,, Ostatki”. Wszyscy braliśmy udział w zabawie tanecznej. Impreza była udana , sprzyjała temu świetna atmosfera.

Walentynki 2017

Dnia 14. 02.2017 r., odbyła się zabawa walentynkowa w naszej placówce. Uczestnicy bardzo dobrze się bawili do samego końca.

Wigilia 2016

Dnia 21 grudnia 2016 roku, odbyła się w naszej Placówce Wigilia.Nasi Uczestnicy pomagali w przygotowywaniu pysznych posiłków, które znajdowały się na Wigilijnym stole. Była bardzo przyjemna atmosfera, w tle leciały kolędy.

Andrzejki 2016

Dnia 29.11.2016r, w Naszej Placówce odbyły się Andrzejki. Były różnego rodzaju zabawy i wróżby oraz wspólne tańce z Uczestnikami Warsztatu Terapii Zajęciowej.

Wycieczka do Kina

Wycieczka do kina w Błoniu na film Bridget Jones 3. Film bardzo się podobał , następnie poszliśmy na pizzę do restauracji Sun Caffe . Spędziliśmy bardzo miły dzień.

Wycieczka Do Muzeum Narodowego

Wycieczka do Muzeum Narodowego w Warszawie. Zwiedziliśmy tam sztukę średniowieczną, rzeźby religijne,numizmaty, monety, medale, odznaczenia, banknoty, a także obrazy: polskich i zagranicznych malarzy tworzących w Polsce.

Miodobranie 2016

15.09.2016 roku odbył się Rodzinny Piknik Integracyjny ,, Miodobranie”. Mieszkańcy i Uczestnicy Domów przygotowali przedstawienie taneczne, śpiew karaoke, odbyły się zawody sportowe, poczęstunek oraz zabawa taneczna Dla Wszystkich. Wszyscy się bardzo dobrze bawili.

Jarmark-Bramkowski

Tematem pikniku było wspomnienie ,, Bazaru Różyckiego”. Każda placówka zaprezentowała swój wystrój. Powrócił klimat z tamtych lat. Placówki przygotowały różne potrawy: Pyzy, Paczki, Zupa Dyniowa, konfitury, dawne stroje: suknie ślubne, torebki, buty, sukienki,dżinsy, paski, czapki ,odzież dziecięca, suknie do komunii, biżuteria pochodząca z Bazaru Różyckiego.

Wycieczka Do Kotliny Kłodzkiej

W dniach od 16.05.do 20.05.2016r., Odbyła się dla Uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy wycieczka Do Kotliny Kłodzkiej. Zwiedziliśmy: Kotlinę Kłodzką ( Twierdza Kłodzko),Kudowę Zdrój( Błędne Skały, Park, Skansen w Pstrążnej),Zamek Szczerba (ruiny), Międzygórze, Czechy : Nachod (Zamek).

Wielkanoc 2016

Palenie Marzanny

Pierwszy Dzień Wiosny . 21 marca Nasi Uczestnicy palili Marzannę – symbol odchodzącej Zimy i powitanie Wiosny.

Wigilia 2015

W dniu 18.12.2015r odbyła się Wigilia. Nasi Uczestnicy pomagali w przygotowywaniu pysznych posiłków, które znajdowały się na Wigilijnym stole. Wszyscy byli bardzo zadowoleni.

Walentynki 2016

Dnia 12 lutego 2016 roku w Naszym Ośrodku świętowaliśmy dzień Walentynkowy. Były różne zabawy np: wróżby z kart, w tle leciała muzyka , oglądaliśmy także film. Wszyscy byli w bardzo dobrych humorach.

Recykling

Nietypowe wytwory naszych uczestników z recyklingu, małe dzieła sztuki. Indywidualne prace , motyw inspiracji jest ten sam, ale wykonanie niepowtarzalne.

Wycieczka do Ogrodu Botanicznego w Powsinie

Wielkanoc w Czubinie

Powitanie Wiosny 2015

Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn 2015

Tłusty Czwartek i Walentynki

IX Powiatowa Wigilia Integracyjna Błonie 2014

Andrzejki 2014

Halloween integracyjne 2014

Dyskoteka w Klubokawiarni

Jarmark bramkowski 2014